Актуальні новини:


неділя, 18 грудня 2011 р.

Как облагается доход, не указанный в Свидетельстве об уплате единого налога

За якою ставкою оподатковуватиметься з 1 січня 2012 року дохід платника єдиного податку, отриманий від здійснення підприємницької діяльності, не зазначеної у Свідоцтві про сплату єдиного податку?

Законом України від 04.11.2011 р. № 4014 „Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності” (далі – Закон № 4014) передбачено, зокрема, що до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у свідоцтві платника єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі 15 відсотків.


При цьому в податковій декларації такі платники єдиного податку додатково повинні відобразити окремо доходи, отримані від провадження такої діяльності, не зазначеної у свідоцтві платників єдиного податку першої і другої груп. 

Крім того, Законом № 4014 передбачено, що у разі здійснення видів діяльності, не зазначених у свідоцтві платника єдиного податку, такі платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених Податковим кодексом України – з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому здійснювалися такі види діяльності.
Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає до органу державної податкової служби заяву. 

Свідоцтво платника податку анулюється органом державної податкової служби у випадку подання платником податку заяви щодо відмови від застосування спрощеної системи оподаткування у зв’язку з переходом на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, – в останній день календарного кварталу, в якому подано заяву щодо такої відмови.

ДПІ у Шевченківському районі м. Києва

Похожие материалы:

Немає коментарів :

Підписка на розсилку email: