Актуальні новини:


четвер, 10 січня 2013 р.

Отчетность по ЕСВ за декабрь подается по старым формам

Постановою правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012р. № 24-1, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 27.12.2012р. за № 2204/22516 внесено зміни до форм щомісячного звіту для страхувальників, які використовують працю найманих працівників (табл. № 1,5,6 додатку 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування).

Зокрема, в таблиці № 1 додано показники щодо кількості працівників, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, нарахування єдиного соціального внеску підприємствами суднобудівної промисловості.

В таблиці № 5 додано реквізит щодо дати створення у звітному періоді нового робочого місця для працівника, який має додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

В таблиці № 6 додано реквізити щодо кількості днів перебування працівника у трудових/цивільно-правових відносинах протягом календарного звітного місяця та ознаки нового робочого місця. Також, додано тип нарахування 10 для відображення нарахованої суми заробітку за дні відпустки.

При цьому звіти по грудень 2012 року включно подаються за старими формами, а починаючи зі звіту за січень 2013 року - з урахуванням норм постанови № 24-1.

Відділ персоніфікованого обліку та
інформаційних систем


Похожие материалы:

Немає коментарів :

Підписка на розсилку email: