Актуальні новини:


четвер, 10 січня 2013 р.

Внимание! Изменены сроки и форма представления годового отчета в Пенсионный фонд физическими лицами-предпринимателями

Постановою правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012р. № 24-1, яка зареєстрована в Міністерстві юстиції України 27.12.2012р. за № 2204/22516 внесено зміни до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 листопада 2010 року за № 1014/183.

Змінено терміни та форму подання звіту фізичними особами - підприємцями. Фізичні особи - підприємці, які працюють на загальній або спрощеній системі оподаткування, формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт (відповідно табл.1 або табл.2 додатку 5 до Порядку) самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним роком.

Фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно - займаються незалежною професійною діяльністю, в тому числі адвокатською, нотаріальною діяльністю, самі за себе формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт (табл.3 додатку 5 до Порядку) один раз на рік до 01 травня року, наступного за звітним роком.

Отже, звіт за 2012 звітний рік фізичні особи - підприємці, які працюють на загальній або спрощеній системі оподаткування, зобов‘язані подати до 10 лютого 2013 року; фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно - до 01 травня 2013 року.

Підприємці зобов’язані подавати звіт незалежно від того, чи ведуть вони підприємницьку діяльність. Підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування звільняються від сплати за себе єдиного внеску та подання звітності якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.

інформаційних систем

P.S. Строительные и отделочные работы любой сложности смотрим тут.


Похожие материалы:

Немає коментарів :

Підписка на розсилку email: