Актуальні новини:


понеділок, 4 листопада 2013 р.

Изменения в работе центров сертификации ключей ИСД Миндоходов

У зв’язку з реорганізацією Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби (далі – ІДД ДПС) та створенням Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів (далі – ІДД Міндоходів), який є правонаступником усіх прав та обов’язків ІДД ДПС, центром сертифікації ключів ІДД Міндоходів пройдено процедуру акредитації, що підтверджується свідоцтвом про акредитацію центру сертифікації ключів серії А №23.
  
   У зв’язку зі зміною найменування АЦСК ІДД Міндоходів сформовано нові технологічні сертифікати центру та серверів центру.
  
   Завантажити актуальні технологічні сертифікати АЦСК ІДД Міндоходів можна у розділі «Сертифікати АЦСК» офіційного інформаційного ресурсу.
  
   P.S. За інформацією сайта opz.org.ua, користувачам системи iFin.ua завантажувати нічого не потрібно, технологічні сертифікати оновляться в понеділок без вашої участі.
  
   З метою забезпечення максимальної кількості платників податків послугами електронного цифрового підпису працівники відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у м. Києві працюватимуть у листопаді - грудні 2013 року також у суботу з 9:00 до 16:00 год.
  
   Адреси віддалених пунктів реєстрації користувачів зазначено у вкладці «Контакти» офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД Міндоходів.
  
   Для забезпечення більш комфортних умов отримання послуг електронного цифрового підпису (далі – ЕЦП) від АЦСК ІДД Міндоходів фізичними та юридичними особами, економії робочого часу та забезпечення безкоштовними послугами ЕЦП більшої кількості суб’єктів господарювання АЦСК ІДД Міндоходів розпочинає формування посилених сертифікатів ключів з подовженим строком дії.
  
   Вже з 01 листопада 2013 року для всіх клієнтів АЦСК ІДД Міндоходів посилені сертифікати ключів будуть формуватися строком дії до двох років.
 
Источник: Бухгалтер 911
 


 

Похожие материалы:

Немає коментарів :

Підписка на розсилку email: