Актуальні новини:


пʼятниця, 4 квітня 2014 р.

Предприниматель на 2-й группе единого налога не может предоставлять услуги нерезиденту

ГУ Міндоходів у Чернівецькій області у листі від 25.07.2013 р. № 282/10/24-00-17-19 розглянуло питання щодо надання послуг єдинником 2 групи нерезидентам, які перебувають поза межами України.

Податківці нагадали, що однією з умов перебування підприємців на 2-й групі платників єдиного податку є здійснення госпдіяльності з надання послуг (у тому числі побутових) платникам єдиного податку та/або населенню. При цьому поняття «населення» не є специфічним, а використовується у загальному значенні: сукупність людей, які перебувають у межах даної держави і підлягають її юрисдикції. До складу населення входять громадяни даної держави, іноземні громадяни, які живуть у цій державі тривалий час, особи без громадянства та особи з подвійним і більше громадянством.

Таким чином, підприємець, який перебуває на спрощеній системі на 2 групі, не має права надавати послуги громадянину-нерезиденту, що знаходиться за межами території України.

Платники єдиного податку зобов’язані перейти на сплату інших податків у разі здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему, або невідповідності вимогам організаційно-правових форм господарювання.

Насамкінець, податківці зауважили, що податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Джерело: Дт-Кт

Похожие материалы:

Немає коментарів :

Підписка на розсилку email: